Misja i wartości

Misja i wartości

Doświadczony, pełen pasji, zaangażowany

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie górnictwa i drążenia tuneli. Jako jednostki, zespoły i firma, jesteśmy pasjonatami postępu w technologiach podziemnych. Pomagamy naszym klientom pracować szybciej, mądrzej, bezpieczniej i w sposób zrównoważony. Wierzymy, że nawet najmniejsze ulepszenia przyczyniają się do stopniowego wprowadzania korzystnych zmian. We wszystkim, co robimy - w każdej akcji i transakcji, każdej wizycie i rozmowie telefonicznej, każdej decyzji i interakcji – staramy się wnieść wartość dodaną i wspierać klientów w osiąganiu trwałego postępu w ich kopalniach, podczas drążenia tuneli, w ich przedsiębiorstwach oraz w toczących się u nich procesach.

Nasza filozofia jest przyszłościowa.

Stanowi ona podsumowanie naszego podejścia do pracy, klientów i rozwiązywania problemów. Niezależnie od tego, z czym mamy do czynienia, znajdujemy drogę naprzód - i jest to odzwierciedlone w naszych czterech podstawowych wartościach:

Jesteśmy wytrwaliNigdy się nie poddajemy. Niezależnie od wyzwania, niestrudzenie pracujemy nad znalezieniem drogi naprzód i nie przestaniemy, dopóki nie znajdziemy właściwego rozwiązania.
Jesteśmy skuteczniReagujemy zdecydowanie i szybko na każde żądanie, mobilizując naszych pracowników i nasze zasoby produkcyjne do spełniania potrzeb klientów i pomagając im pewnie planować przyszłość.
Jesteśmy niezawodniNasze produkty działają zgodnie z oczekiwaniami, nasi pracownicy robią to, co mówią, a nasz łańcuch dostaw zapewnia firmom efektywny rozwój.
Jesteśmy odpowiedzialniPrzyjmujemy to co najlepsze w zakresie zobowiązań społecznych, etycznych i środowiskowych w celu zapewnienia korzyści wszystkim.

 

Tylko żyjąc zgodnie z naszymi wartościami, wyznając naszą filozofię i realizując naszą misję, możemy stać się liderem w zakresie wsparcia dla budownictwa podziemnego, zarówno dla górnictwa, jak i drążenia tuneli - pomagając w rozwoju Twojej firmy.

Wizja

Bycie światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań dla górnictwa podziemnego, wspieranym przez nasz zespół specjalistów ds. obudowy górniczej i systemów bezpieczeństwa oraz rozwoju zaawansowanych technologii.

Misja

Zapewnienie bezpieczeństwa pracy pod ziemią, a także najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju w górnictwie i budownictewie tunelowym na całym świecie.

DSI Schaum Chemie Sp. z o.o.

użyj formularza kontaktowego
wyślij do nas wiadomość e-mail
lub zadzwoń do nas:
+48 32 3559081