Misja i wartości

Misja i wartości

Doświadczony, pełen pasji, zaangażowany

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie górnictwa i drążenia tuneli. Jako jednostki, zespoły i firma, jesteśmy pasjonatami postępu w technologiach podziemnych. Pomagamy naszym klientom pracować szybciej, mądrzej, bezpieczniej i w sposób zrównoważony. Wierzymy, że nawet najmniejsze ulepszenia przyczyniają się do stopniowego wprowadzania korzystnych zmian. We wszystkim, co robimy - w każdej akcji i transakcji, każdej wizycie i rozmowie telefonicznej, każdej decyzji i interakcji – staramy się wnieść wartość dodaną i wspierać klientów w osiąganiu trwałego postępu w ich kopalniach, podczas drążenia tuneli, w ich przedsiębiorstwach oraz w toczących się u nich procesach.

Nasza filozofia jest przyszłościowa

Stanowi ona podsumowanie naszego podejścia do pracy, klientów i rozwiązywania problemów. Niezależnie od tego, z czym mamy do czynienia, znajdujemy drogę naprzód - i jest to odzwierciedlone w naszych czterech podstawowych wartościach:

Koncentrujemy się na potrzebach KlientaDziałamy zwinnie, w ramach zdecentralizowanej organizacji, podejmując decyzje w oparciu o znajomość potrzeb Klienta
InnowacjeJesteśmy liderami rozwoju technicznego dzięki innowacyjnym pomysłom
Zasady Fair PlayDziałamy w sposób etyczny i zgodny z zasadami ochrony zdrowia, bezpieczeństwa i rozwoju
Pasja ZwyciężaniaOsiągamy pozycję lidera rynku dzięki upodmiotowieniu jednostek, skutecznemu zarządzaniu i stałemu wprowadzaniu ulepszeń

Tylko żyjąc zgodnie z naszymi wartościami, wyznając naszą filozofię i realizując naszą misję, możemy stać się liderem w zakresie wsparcia dla budownictwa podziemnego, zarówno dla górnictwa, jak i drążenia tuneli - pomagając w rozwoju Twojej firmy.

Wizja

Bycie światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań dla górnictwa podziemnego, wspieranym przez nasz zespół specjalistów ds. obudowy górniczej i systemów bezpieczeństwa oraz rozwoju zaawansowanych technologii.

Misja

Zapewnienie bezpieczeństwa pracy pod ziemią, a także najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju w górnictwie i budownictewie tunelowym na całym świecie.

DSI Schaum Chemie Sp. z o.o.

użyj formularza kontaktowego
wyślij do nas wiadomość e-mail
lub zadzwoń do nas:
+48 32 3559081